Rise Armament RA6ARCCUGRY18 Upper Receiver 6 ARC 18″ Grey Cerakote Barrel Aluminum
5 in stock
The RISE 6mm ARC AR-15 Upper Receivers features an exceptionally accurate 18-inch 416R stainless steel threaded barrel.
Rise Armament
RA6ARCCUGRY18
6 ARC
Black Cerakote
18"
1:7"