BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM HPLEX
SKU: LIP|BU201541 Category:
121 in stock
Loading...
Additional information
UPC
Manufacturer
Burris
Manufacturer Part Number
201541
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
Length
Model
Objective Size
56mm